KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332385
*
nr 1233 2385
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Stockholm. Olja på pannå, 32x40
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 februari 2019
kl 20:10:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 14:31:51
1
100 kr
4/2 17:38:44
1
150 kr
4/2 18:56:02
2
250 kr
4/2 19:15:57
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stockholm
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
*
Oljemålning
nr 1233 2385
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Stockholm. Olja på pannå, 32x40
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/2 14:31:51 | 1 | 100 kr |
4/2 17:38:44 | 1 | 150 kr |
4/2 18:56:02 | 2 | 250 kr |
4/2 19:15:57 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stockholm
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49